Pielęgniarki z naszego szpitala odznaczone Bene Meritus

Pielęgniarki z naszego szpitala odznaczone Bene Meritus


Dolnośląska Okręgowa Rada Pielęgniarek i Położnych we Wrocławiu uhonorowała Panie Pielęgniarki zatrudnione w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym odznaczeniem „BENE MERITUS”.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Panie Pielęgniarki otrzymały odznaczenie „BENE MERITUS” za profesjonalizm, wyróżniającą postawę zawodową, społeczną oraz upowszechnianie i przestrzeganie zasad etyki zawodowej, a także wzorowe wykonywanie obowiązków zawodowych.

Dzisiaj, Marcin Drozd, dyrektor Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu podczas spotkania z Paniami Pielęgniarkami pogratulował i podziękował Paniom za wspaniałą postawę w codziennej pracy, która wymaga kompetencji, profesjonalizmu oraz odpowiedzialności i zrozumienia drugiego człowieka.

- Serdecznie dziękuję wszystkim odznaczonym Paniom za codzienny trud i wytężoną pracę, a przede wszystkim za opiekę nad pacjentami i wsparcie którego im udzielacie” – powiedział Marcin Drozd, dyrektor Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu.

Przyłączamy się do gratulacji Pana Dyrektora i życzymy Paniom satysfakcji z wykonywanej pracy oraz wielu sukcesów w życiu zawodowym i prywatnym.

 

Shock Team

Internetowe Konto Pacjenta

Wyniki Laboratoryjne

Portal Pacjenta

Odwołanie wizyty

1.jpg

Sieć kardiologiczna

1.jpg

Dobry Posiłek

logo.jpg

Konsultacje anestezjologiczne

konsultacje.jpg

Wykrywanie wad rozwojowych

UCCR.jpg

Centrum Robotyki

centrum_robotyki.jpg

Badanie opinii pacjentów

nowe.jpg

Studenci materiały szkoleniowe

nowe.jpg

Wolontariusze materiały szkoleniowe

kopia.jpg

Medycyna Nuklearna

 

Unicef

Informacja dla obywateli UkrainyUSK pomaga UkrainiePICT_6251.jpg