Nasz szpital finalistą konkursu Zdrowa Przyszłość „Inspiracje 2022”

Nasz szpital finalistą konkursu Zdrowa Przyszłość „Inspiracje 2022”Podczas uroczystej gali w Narodowym Instytucie Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji w Warszawie ogłoszono wyniki ogólnopolskiego konkursu INSPIRACJE 2022. Konkurs promuje osoby, instytucje, szpitale, organizacje pozarządowe i firmy, które szczególnie zasłużyły się dla krzewienia nowych idei, rozwiązań i technologii, wpływając na zwiększanie bezpieczeństwa pacjentów i pracowników szpitali. Z radością przyjęliśmy informację, że Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza Radeckiego we Wrocławiu został finalistą konkursu w kategorii „Nowatorskie produkty i usługi poprawiające jakość życia, zdrowia i dostęp do usług”. Dyrektor USK dr Jakub Berezowski odebrał podczas gali wyróżnienie od kapituły konkursu za to osiągnięcie.

- Przede wszystkim gratuluję całemu zespołowi naszego szpitala za inicjatywę i przedsiębiorczość – podkreślał dyr. Jakub Berezowski. – To dzięki wspólnemu zaangażowaniu możemy tworzyć jeszcze lepszy szpital.

Tegorocznej, piątej już edycji konkursu towarzyszyło wydanie kolejnego raportu „Zdrowa Przyszłość – Inspiracje” oraz debata na temat wyzwań zdrowotnych. Tradycyjnie patronem konkursu był m.in. Narodowy Fundusz Zdrowia. Laureatów wybierała kapituła złożona z szefów instytutów medycznych, najlepszych szpitali i ośrodków zdrowotnych oraz decydentów z kluczowych firm i organizacji bliskich ochronie zdrowia. W tym roku w sposób szczególny wyróżniono jednostki, które angażują się w budowę kultury bezpieczeństwa w miejscu pracy poprzez działania profilaktyczne, edukacyjne i rozwiązania technologiczne.[IG]
 

Shock Team

Internetowe Konto Pacjenta

Wyniki Laboratoryjne

Portal Pacjenta

Odwołanie wizyty

1.jpg

Sieć kardiologiczna

1.jpg

Dobry Posiłek

logo.jpg

Konsultacje anestezjologiczne

konsultacje.jpg

Wykrywanie wad rozwojowych

UCCR.jpg

Centrum Robotyki

centrum_robotyki.jpg

Badanie opinii pacjentów

nowe.jpg

Studenci materiały szkoleniowe

nowe.jpg

Wolontariusze materiały szkoleniowe

kopia.jpg

Medycyna Nuklearna

 

Unicef

Informacja dla obywateli UkrainyUSK pomaga UkrainiePICT_6251.jpg