Zakończenie działalności dwóch klinik przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 66
 

Zakończenie działalności dwóch klinik przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 66


FW związku ze zmianami organizacyjnymi Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego we Wrocławiu informujemy, że:

Od 1 grudnia 2018 r. zostaje zakończona działalność Kliniki Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej oraz Kliniki Chirurgii Przewodu Pokarmowego i Chirurgii Ogólnej przy ulicy Marii Curie – Skłodowskiej 66 we Wrocławiu.

Zakres działalności tych klinik będzie realizowany w szpitalu przy ul. Borowskiej 213:

a.       Kliniki Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej w ramach Kliniki Chirurgii Małoinwazyjnej.

b.       Kliniki Chirurgii Przewodu Pokarmowego i Chirurgii Ogólnej w ramach Kliniki Chirurgii Ogólnej i Onkologicznej.

Poradnia Chirurgii Ogólnej realizuje świadczenia z zachowaniem ciągłości w dotychczasowej lokalizacji tj. przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 66.

Także pacjenci ze skierowaniem na badanie endoskopowe przewodu pokarmowego mogą zgłaszać się na realizację świadczenia, tak jak dotychczas, do Pracowni Endoskopowej przy ul. Marii Curie Skłodowskiej 66 tel. 71 784 21 98, 71 784 21 99.

Pacjenci, którzy mieli ustalony termin przyjęcia do szpitala od 1 grudnia 2018 r. do Kliniki Chirurgii Ogólnej, Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej oraz Kliniki Chirurgii Przewodu Pokarmowego i Chirurgii Ogólnej przy ulicy Marii Curie – Skłodowskiej 66 we Wrocławiu będą informowani o terminie planowanego przyjęcia przez sekretariaty kliniki, które przejmą listy oczekujących na hospitalizację pacjentów.

W razie jakichkolwiek wątpliwości w tym zakresie proszę o kontakt pod numerem tel. 71 733-10-47, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.